| Daljša vzdržljivost za vaše vožnje |
| Zanesljiv nadomestek originalne baterije |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 18. 5. pri vas doma |
Baterija za kolesarski računalnik Polar V650, kapaciteta 1400 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity z 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Polar:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | GPS in navigacija |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 56 mm |
| Širina dimenzije | 42 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |