| Vzdržljivost do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Baterija za prenosnike Lenovo Yoga 7 14, kapaciteta 4600 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Lenovo:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 15,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 285 mm |
| Širina dimenzije | 97 mm |
| Globina dimenzije | 6 mm |