| Dolga življenjska doba do 1200 ciklov |
| Popolna zamenjava za original |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 26. 5. pri vas doma |
Baterija za drone DJI Mavic Mini 2 / SE, kapaciteta 2250 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za obdobje 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dji:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Brnenje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2250 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 75 mm |
| Širina dimenzije | 38 mm |
| Globina dimenzije | 26 mm |