| Podaljša čas delovanja vašega Alienware |
| Kakovostni nadomestek Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Baterija za prenosnike Dell Alienware 13 R1/R2, kapaciteta 3100 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja 12-mesečno
garancijo na izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dell:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3100 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 15,2 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 299 mm |
| Širina dimenzije | 92 mm |
| Globina dimenzije | 13 mm |