| Podaljšana garancija za zmogljivost s 6 na 12 mesecev |
| Proizvajalec kakovostnih baterij Cameron Sino |
| Več kot 20.000 baterij te blagovne znamke |
| Lastni razvoj baterij od leta 2000 |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Baterija za prenosnike HP Stream 11 / 13, zmogljivost 3100 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Tehnologija
Gre za polnovreden in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
za vašo napravo.
Podaljšano jamstvo za izgubo kapacitete z 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno jamstvo za
izgubo kapacitete pri tej bateriji.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Baterija je zasnovana za naslednje naprave
Hp:
Baterija je nadomestna za naslednje modele baterij
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3100 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 11,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 281 mm |
| Širina dimenzije | 84 mm |
| Globina dimenzije | 6 mm |