| Dolga življenjska doba za Yoga |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 26. 6. pri vas doma |
Batéria pre notebooky Lenovo Yoga C740, kapacita 5050 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti daje potrošnikom 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Lenovo:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5050 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 11,52 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 312 mm |
| Širina dimenzije | 153 mm |
| Globina dimenzije | 4 mm |