| Zvočniku povrne dolgo vzdržljivost |
| Kakovosten nadomestek Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 21. 5. pri vas doma |
Batéria pre reproduktory Harman/Kardon Onyx Studio 1 / 2, kapacita 3400 mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Harman/kardon:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvočniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 68 mm |
| Širina dimenzije | 19 mm |
| Globina dimenzije | 19 mm |