| Dolga vzdržljivost 4600 mAh |
| Kakovostno nadomestilo Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in obratno polariteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 15. 5. pri vas doma |
Batéria pre telefóny Asus Zenfone 6 2019, kapacita 4600 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Asus:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Mobilni telefoni in pametni telefoni |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,85 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 87 mm |
| Širina dimenzije | 65 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |