| Polnovredna zamenjava za originalno baterijo |
| Življenjska doba do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 25. 5. pri vas doma |
Baterija za telefone Samsung Galaxy Xcover 4 / 4S, kapaciteta: 2800 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Jedná sa o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Samsung:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Mobilni telefoni in pametni telefoni |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2800 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,85 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 85 mm |
| Širina dimenzije | 42 mm |
| Globina dimenzije | 6 mm |