| Zanesljiv nadomestek za originalno baterijo |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 1. 6. pri vas doma |
Batéria pre navigácie Navigon 40 Easy/Plus/Premium, kapacita: 1200 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za obdobje 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Navigon:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | GPS in navigacija |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1200 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 59 mm |
| Širina dimenzije | 36 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |