| Zanesljiva zamenjava originalne baterije |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 27. 5. pri vas doma |
Baterija za slušalke Jabra Evolve 75, kapaciteta 400mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za popoln in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
namenjen vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Jabra:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Slušalke in prostoročna naprava |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 37 mm |
| Širina dimenzije | 26 mm |
| Globina dimenzije | 6 mm |
enostavna zamenjava v evolve 75, baterija se dobro drži, edina druga stvar je, da je bila zadnja baterija 500, to je 400. vendar je to le podrobnost. Vseeno pa ta zdrži dlje kot tisti na razstavi, ki je zdržal 5 let. Dobra cena in kakovost, vsekakor priporočam
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas boste obiskali naslednjič in če boste Sunnysoftove storitve priporočili svojim prijateljem.