| Daljše poslušanje brez omejitev |
| Kakovostni nadomestek znamke Cameron Sino |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 21. 5. pri vas doma |
Batéria pre prehrávač Fiio X1 ii/FX 121, kapacita 1800mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovreden in kakovosten nadomestek vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali kompatibilnim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Kompatibilnost
Fiio:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Igralcev |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1800 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 80 mm |
| Širina dimenzije | 47 mm |
| Globina dimenzije | 4 mm |