| Povrne polno vzdržljivost ure |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 6. 5. pri vas doma |
Batéria pre hodinky Huawei GT2 PRO/46 mm, kapacita 450mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Huawei:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Pametne ure |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 450 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 26 mm |
| Širina dimenzije | 25 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.
Hvala za vaš odgovor.Suchý
baterije so izven garancije za zmogljivost od 6 do 12 mesecev, pošljite elektronsko sporočilo kolegu na reklamace@sunnysoft.cz
Lep pozdrav
www.SUNNYSOFT.cz