| Dolga vzdržljivost 3900mAh |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Zaščita pred prenapolnjenjem in napačno polariteto |
| Kakovostno nadomestilo z garancijo |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Baterija za telefone Nokia 3.4/5.4, kapaciteta 3900mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Používateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Nokia:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Mobilni telefoni in pametni telefoni |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3900 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,9 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 80 mm |
| Širina dimenzije | 64 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |