| Zanesljiva zamenjava za originalno baterijo |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 5. pri vas doma |
Batéria pre notebooky Asus ROG Zephyrus G14 Ga401, kapacita 4850mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Asus:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4850 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 15,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 318 mm |
| Širina dimenzije | 81 mm |
| Globina dimenzije | 8 mm |