| Zanesljivo nadomestilo za Leico |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Batéria pre merací prístroj Leica TPS1000/TC400–905, kapacita 1200mAh, Ni-Mh, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali kompatibilnim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za obdobje 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Kompatibilnost
Leica:
Baterija je ekvivalent tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | AKUMULATORSKO orodje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1200 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 12 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 71 mm |
| Širina dimenzije | 55 mm |
| Globina dimenzije | 33 mm |