| Tablici hitro povrne vzdržljivost |
| Kakovostni nadomestek Cameron Sino |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 25. 5. pri vas doma |
Baterija za tablico Acer B1-A71, Acer Tab B1, kapaciteta 1800mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za popoln in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja 12-mesečno
garancijo na izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Acer:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Tablet |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1800 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 94 mm |
| Širina dimenzije | 57 mm |
| Globina dimenzije | 3 mm |