| Daljša vzdržljivost za vaš HP |
| Kakovostni nadomestek Cameron Sino |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 23. 6. pri vas doma |
Batéria pre notebooky HP Elite X2 1012 G2, kapacita: 6000mAh, Li-Polymer, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Hp:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 6000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 7,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 275 mm |
| Širina dimenzije | 93 mm |
| Globina dimenzije | 4 mm |
Tablični računalnik sem dal na servis in menda se baterija ne prilega.