| Dolga vzdržljivost 7650 mAh |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 29. 6. pri vas doma |
Baterija za prenosnike Lenovo Yoga C940, kapaciteta 7650 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Lenovo:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 7650 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 7,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 292 mm |
| Širina dimenzije | 105 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |
proizvajalec nam je potrdil, da gre za različico 10.
Hvala in lep dan.
...
Lep pozdrav
Frantisek Albrecht
www.SUNNYSOFT.cz