| Daljše igranje brez polnjenja |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 18. 5. pri vas doma |
Baterija za igralno konzolo Nintendo Wii U GamePad WUP-001, kapaciteta 3200 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Nintendo:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Konzola za video igre |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3200 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 94 mm |
| Širina dimenzije | 59 mm |
| Globina dimenzije | 10 mm |
Čas bo pokazal, kako je s kakovostjo celic, vendar zaenkrat vsekakor drži bolje kot originalna baterija...
Pozdravljeni,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.