| Dolga vzdržljivost 5050 mAh |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Baterija za prenosnike Lenovo Ideapad 720s-15 / V730–15, zmogljivost 5050 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Tehnologija
Gre za polnovreden in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
za vašo napravo.
Podaljšano jamstvo za izgubo kapacitete z 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno jamstvo za
izgubo kapacitete pri tej bateriji.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Baterija je zasnovana za naslednje naprave
Lenovo:
Baterija je nadomestna za naslednje modele baterij
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5050 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 15,3 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 327 mm |
| Širina dimenzije | 87 mm |
| Globina dimenzije | 7 mm |
Trenutno ni časa za podrobnejši pregled. Vse je v redu.
Pozdravljen, Honza,
še enkrat se vam zahvaljujem za vaš nakup pri Sunnysoftu. Veseli bomo, če nas naslednjič obiščete in če Sunnysoftove storitve priporočite svojim prijateljem.
Zanima me, kdaj bo baterija na zalogi. Ves čas imate ta datum preverjen, vendar ga ni.
Hvala.
so v carini, odvisno od tega, kdaj jih bodo sprostili, upam, da bodo na voljo v naslednjem tednu.