| Zanesljiv nadomestek za originalno baterijo |
| Vzdržljivost do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 25. 5. pri vas doma |
Baterija za prenosnike Thinkpad E550/E550c/E555/E560/E565 / Edge E550/E555, kapaciteta 4400 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete te baterije v trajanju 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Lenovo:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 10,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 207 mm |
| Širina dimenzije | 55 mm |
| Globina dimenzije | 22 mm |