| Podaljšana garancija za zmogljivost s 6 na 12 mesecev |
| Proizvajalec kakovostnih baterij Cameron Sino |
| Več kot 20.000 baterij te blagovne znamke |
| Lastni razvoj baterij od leta 2000 |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Baterija za prenosnik HP Spectre 13, zmogljivost 4750 mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Tehnologija
Gre za polnovreden in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
za vašo napravo.
Podaljšano jamstvo za izgubo kapacitete z 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno jamstvo za
izgubo kapacitete pri tej bateriji.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Baterija je zasnovana za naslednje naprave
Hp:
Baterija je nadomestna za naslednje modele baterij
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4750 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 7,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 142 mm |
| Širina dimenzije | 304 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |