| Podaljšana garancija za zmogljivost s 6 na 12 mesecev |
| Proizvajalec kakovostnih baterij Cameron Sino |
| Več kot 20.000 baterij te blagovne znamke |
| Lastni razvoj baterij od leta 2000 |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Náhradná batéria pre Garmin Vivoactive 3, kapacita 160mAh, Li-pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Garmin:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Pametne ure |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 160 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 23 mm |
| Širina dimenzije | 21 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |
Baterija v uri deluje, na spletu so navodila, kako jo zamenjati, vendar je bolje, da jo zamenja strokovnjak - le poiščite ga.
ali lahko baterijo uporabim za uro Garmin Vivoactive 4S?
Hvala.
ne, proizvajalec sploh nima Vivoactive 4S v svoji zbirki podatkov.
S spoštovanjem
www.SUNNYSOFT.cz