| Zanesljiva vzdržljivost za terminal |
| Kakovostna zamenjava Cameron Sino |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 19. 5. pri vas doma |
Baterija za plačilni terminal Verifone Vx675/Vx690/C680, kapaciteta 2600mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno nadomestilo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja 12-mesečno
garancijo na izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Aisino:
Verifone:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Plačilni terminali |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 66 mm |
| Širina dimenzije | 22 mm |
| Globina dimenzije | 19 mm |