| Daljša vzdržljivost za brezskrbnost |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12 mesecev garancije na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Batéria pre detské opatrovky Philips Avent SCD620/630/833/843 a ďalšie, kapacita 3000mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Philips:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Otroške monitorje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 69 mm |
| Širina dimenzije | 19 mm |
| Globina dimenzije | 19 mm |
Baterijo sem kupil kot zamenjavo za originalno, ki je žal ne morem dobiti. Nadomestna baterija zaenkrat deluje odlično in zdrži veliko dlje kot originalna. Edina pomanjkljivost je, da ob priključitvi naprava ni delovala, ker ima baterija kontakte v drugačnem vrstnem redu pri priključitvi v konektor kot originalna baterija. Za bolj spretno osebo ni težava, da z iglo stisne 2 žici in zamenja njun vrstni red v konektorju.
Pozdravljeni,
hvala za vaš predlog. To pomanjkljivost že obravnavamo pri proizvajalcu.
kakšna je oznaka na vaši batei? NTA3459-4
NTA3460-4 ?
Lep pozdrav
www.SUNNYSOFT.cz
1S1PBL1865
https://www.sunnysoft.cz/z/514PCS-5045/baterie-pro-philips-avent-scd831-philips-avent-scd833-2600-mah-li-ion.html?qn=CS-PHD831MB
Pozdrav
www.SUNNYSOFT.cz