| Daljša vzdržljivost 3100 mAh |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
Baterija za ZTE Axon 7, Grand X4, 3100mAh, blister
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
At&t:
Zte:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Mobilni telefoni in pametni telefoni |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3100 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,85 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 74 mm |
| Širina dimenzije | 63 mm |
| Globina dimenzije | 4 mm |
Da, po podatkih proizvajalca se lahko uporablja za ta model.
S spoštovanjem
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz