| Dolga vzdržljivost 6250mAh |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Baterija za prenosnike Asus N750 / R750, zmogljivost 6250 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Tehnologija
Gre za polnovreden in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
za vašo napravo.
Podaljšano jamstvo za izgubo kapacitete z 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno jamstvo za
izgubo kapacitete pri tej bateriji.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Baterija je zasnovana za naslednje naprave
Asus:
Baterija je nadomestna za naslednje modele baterij
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 6250 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 11,1 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 199 mm |
| Širina dimenzije | 96 mm |
| Globina dimenzije | 13 mm |
Asus N750JV - T4148
Baterije za to napravo ni mogoče najti. Zato sem želel vprašati, ali ustreza temu modelu.
Hvala.
po podatkih proizvajalca baterija žal ni združljiva.
Lep pozdrav
Lefner Aleš
www.SUNNYSOFT.cz