| Zanesljiva zamenjava brez kompromisov |
| Garancija na kapaciteto polnih 12 mesecev |
| Življenjska doba do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 4. 5. pri vas doma |
Batéria pre Dell Latitude 7000, 7350, 2700mAh, blister
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo originalno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Razširjena garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dell:
Baterija je ekvivalent naslednjim originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2700 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 11,1 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 180 mm |
| Širina dimenzije | 111 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |