| Zanesljiva varnostna kopija pomnilnika BIOS |
| Preverjena kakovost Cameron Sino |
| Za Dell Latitude E4200 E4300 |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Rezervna baterija za prenosnike Dell Latitude E4200/E4300, zmogljivost 200 mAh, Li-Ion, proizvajalec: Cameron Sino Tehnologija
Gre za polnovreden in kakovosten nadomestek vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
za vašo napravo.
Podaljšano jamstvo za izgubo kapacitete z 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno jamstvo za
izgubo kapacitete pri tej bateriji.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Baterija je zasnovana za naslednje naprave
Dell:
Baterija je nadomestna za naslednje modele baterij
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Ne |
| Kapaciteta baterije | 200 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 3 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 27 mm |
| Širina dimenzije | 20 mm |
| Globina dimenzije | 4 mm |