| Dolga vzdržljivost 5800 mAh |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 5. pri vas doma |
Baterija za prenosnike Lenovo Yoga 3 Pro, kapaciteta 5800mAh, Li-Pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi garancijo na izgubo
kapacitete te baterije za 12 mesecev.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Lenovo:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5800 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 7,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 295 mm |
| Širina dimenzije | 164 mm |
| Globina dimenzije | 3 mm |