| Povrne vzdržljivost vašim uram |
| Kakovostna zamenjava Cameron Sino |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 25. 5. pri vas doma |
Batéria pre hodinky Garmin Fenix 3 / 3 HR, kapacita 300 mAh, Li-Pol, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Garmin:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Pametne ure |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 300 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 3,7 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 32 mm |
| Širina dimenzije | 25 mm |
| Globina dimenzije | 5 mm |
Odlično zapakirano, brez možnosti poškodb. Zmogljivost ustreza navedeni vrednosti, velikost je ravno pravšnja.
Hvala..:)
glede na vse bi morala biti ta baterija primerna za ure Garmin 920XT.
Ali lahko to potrdite?
Hvala.
Baterije za ta model lahko naročite tukaj :
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-3565/baterie-pro-garmin-forerunner-920xt-ekv-361-00078-00-300mah.html?qn=CS-GMF920SH
Lep pozdrav
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz
, vendar nisem prepričan, ali je cena za baterijo prava, 107 evrov je precej veliko :)
Opravičujemo se vam in se vam zahvaljujemo, da ste nas obvestili. Cena je bila popravljena, vendar bi bil datum dostave dejansko v približno 90 dneh po vsakem naročilu.
S spoštovanjem
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz