| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita pred prenapolnjenjem |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 20. 5. pri vas doma |
Batéria pre Dymo Labelmanager 360d, Labelmanager 420p, Rhino 4200 a Rhino 5200, 1600mAh, blister
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity z 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity u tejto batérie 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
3m:
Dymo:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Tiskalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1600 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 68 mm |
| Širina dimenzije | 41 mm |
| Globina dimenzije | 24 mm |
https://www.dymo-stitkovace.cz/dobijeci-bateriovy-blok-dymo-pro-lm-260_-280-a-pnp?ItemIdx=0
https://www.dymo-stitkovace.cz/stitkovac-dymo-labelmanager-pnp-s0915350?ItemIdx=10
Prosim za odgovor
S spoštovanjem
Jiří Vokáč
kakšna je oznaka baterije ?
(nekaj takega:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
1759398
PL-200-BAT
S0895840
W002856" ?
Lep pozdrav
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz
Na oznaki baterije je navedeno:
Li-Ion baterija 7,4V650 mAh 4,81Wh
Ime modela: 14430 650 mAh*2
W003688
SKU# S0895880
https://www.sunnysoft.cz/zbozi/160PCS-2738/baterie-pro-dymo-labelmanager-650mah.html?qn=CS-DML260SL
Lep pozdrav
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz