| Zanesljiva vzdržljivost 4400 mAh |
| Polnovreden kakovosten nadomestek |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Za naročilo |
|---|
| Blago bomo zagotovili na podlagi naročila. O dobavi boste obveščeni po prejemu naročila ali nam pišite. |
Batéria pre notebooky Dell Inspiron, Latitude a Precision, kapacita 4400mAh, Li-Ion, výrobca: Cameron Sino Technology
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom zagotavlja 12-mesečno
garancijo na izgubo kapacitete te baterije, za razliko od proizvajalcev
originalnih baterij, kot so Nokia, Samsung, Huawei itd., ki za svoje baterije
zagotavljajo le 6-mesečno garancijo na izgubo kapacitete.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Dell:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvezke |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 4400 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 14,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 140 mm |
| Širina dimenzije | 80 mm |
| Globina dimenzije | 20 mm |