| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita pred prenapolnjenjem in napačno polariteto |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Batéria pre klincovačku Paslode IMCT, IM350A, 900400, 2100mAh, blister
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo vaše originalne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
namenjen vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Paslode:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | AKUMULATORSKO orodje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2100 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 6 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 50 mm |
| Širina dimenzije | 135 mm |
| Globina dimenzije | 33 mm |