| Povrne vzdržljivost vašemu JBL |
| Do 1200 polnilnih ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Baterija za zvočnike JBL Xtreme, kapaciteta 5000mAh, Li-pol, proizvajalec: Cameron Sino Technology
Gre za popolno in kakovostno nadomestilo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Jbl:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Zvočniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Pol |
| Napetost baterije | 7,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 147 mm |
| Širina dimenzije | 33 mm |
| Globina dimenzije | 18 mm |
Naš stari Jbl ni več držal napetosti in morali smo zamenjati baterijo. Ta je natančna zamenjava. 5000 mAh. Vse se prilega, velikost ter kabel in priključek. Samo kabel smo morali oviti s peno in podložiti baterijo, da ne bi drsela. Originalna baterija je bila (vendar to ni pritožba)
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.
Na to vprašanje ni mogoče odgovoriti nedvoumno. Trajanje baterije je vedno zelo odvisno od številnih dejavnikov - glasnosti predvajanja, vrste glasbe ali razmerja med časom in časom pripravljenosti. Zato je proizvajalčeva navedena življenjska doba predvajanja vedno nižja, včasih tudi bistveno nižja.
S spoštovanjem
Bednar Josef
www.SUNNYSOFT.cz