| Dolga življenjska doba do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka polnjenja |
| Zaščita pred prenapolnjenostjo in zamenjavo polaritete |
| Zagotovljena kakovost z 12-mesečno garancijo |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
Nadomestna baterija Cameron Sino za Phillips FC6125 s kapaciteto 1800mAh, tipa Ni-MH.
Gre za polnovredno in kakovostno nadomestilo vaše prvotne baterije.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, namenjenim
vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za vrhunsko kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Philips:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Sesalniki in robotski sesalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 1800 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 4,8 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 86,5 mm |
| Širina dimenzije | 50 mm |
| Globina dimenzije | 22,5 mm |