| Dolga življenjska doba do 1200 ciklov |
| Brez spominskega učinka |
| Zaščita proti prekomernemu polnjenju |
| Garancija na kapaciteto 12 mesecev |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 2. 6. pri vas doma |
Baterija za HP Deskjet 450 (ekv. C8222A) 2300mAh, Li-ion
Ide o plnohodnotnú a kvalitnú náhradu vašej pôvodnej batérie.
Batériu môžete dobíjať originálnou alebo kompatibilnou nabíjačkou
určenou pre váš prístroj.
Rozšírená záruka na stratu kapacity zo 6 na
12 mesiacov
Výrobca tejto batérie spoločnosť Cameron Sino si stojí za vynikajúcou
kvalitou svojich výrobkov. Ako dôkaz kvality dáva spotrebiteľom záruku na
stratu kapacity pri tejto batérii 12 mesiacov.
Vlastnosti
Návod
Užívateľský manuál nájdete na tejto stránke.
Parametre
Kompatibilita
Hp:
Batéria je ekvivalentom týchto originálnych batérií
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | Tiskalniki |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 2300 mAh |
| Vrsta baterije | Li-Ion |
| Napetost baterije | 11,1 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 206 mm |
| Širina dimenzije | 29 mm |
| Globina dimenzije | 22 mm |