| Daljše delo brez pogostega polnjenja |
| Brez spominskega učinka |
| Do 1200 ciklov polnjenja |
| 12-mesečna garancija na kapaciteto |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 20. 5. pri vas doma |
Batéria pre Black & Decker Bdgl1440, Bdgl14k-2, Bdg14sf-2, 3000 mAh, blister
Gre za polnovredno in kakovostno zamenjavo za vašo prvotno baterijo.
Baterijo lahko polnite z originalnim ali združljivim polnilnikom, ki je
namenjen vaši napravi.
Podaljšana garancija na izgubo kapacitete s 6 na
12 mesecev
Proizvajalec te baterije, podjetje Cameron Sino, stoji za odlično kakovostjo
svojih izdelkov. Kot dokaz kakovosti potrošnikom nudi 12-mesečno garancijo na
izgubo kapacitete te baterije.
Lastnosti
Navodila
Uporabniški priročnik najdete na tej strani.
Parametri
Združljivost
Black & Decker:
Firestorm:
Baterija je enakovredna tem originalnim baterijam
| Vrsta dodatne opreme | |
| je originalna dodatna oprema proizvajalca naprave. | Ne |
|---|---|
| Baterije za | AKUMULATORSKO orodje |
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
| Kapaciteta baterije | 3000 mAh |
| Vrsta baterije | Ni-MH |
| Napetost baterije | 14,4 V |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 123 mm |
| Širina dimenzije | 79 mm |
| Globina dimenzije | 72 mm |
Popolnoma združljiv z originalom, deluje brez težav, vendar je prezgodaj za oceno vzdržljivosti in dejanske zmogljivosti.