| Trpežna vodoodporna konstrukcija IP67 |
| Doseg komunikacije do 10 km |
| Dvopasovno delovanje in 128 kanalov |
| Življenjska doba baterije do 5 dni |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 9. 4. pri vas doma |
Odolná a vodotesná dualbandová vysielačka, pásma VHF 130–176 Mhz a UHF 400–520 MHz, 128 kanálov, IP77, výkon 8W, funkcia VOX, tlačidlá, displej
Baofeng UV-9R Plus je kompaktna in cenovno ugodna dvopasovna radijska
postaja, ki deluje v pasovih UHF in VHF. Njena prednost je robustno vodotesno
ohišje s stopnjo zaščite IP67, moč z dosegom do 10 km in dvopasovni
osvetljen zaslon.
Model radijske postaje Baofeng UV-9R Plus ima
128 spominskih kanalov in je opremljen z barvno osvetljenim
DUAL LCD zaslonom ter nadzorno tipkovnico.
Zahvaljujoč trpežni konstrukciji in zaščiti
IP67 je ta model ročne postaje priljubljen predvsem med
radioamaterji ali igralci airsofta. Zaradi
svojih parametrov in funkcij je primerna tudi za uporabo
v gradbeništvu, varovanju,
logistiki ali pa le za izlete.
Na postajo je prek priključka mogoče priključiti tudi druge naprave za
prostoročno telefoniranje (handsfree). Zahvaljujoč temu
priključku lahko uporabljate različne vrste slušalk in
dodatnih zunanjih mikrofonov z zvočnikom, gumbom PTT in spiranim
kablom. Ponujeno dodatno opremo najdete v zavihku Dodatna
oprema.
Postaja je opremljena z baterijo s kapaciteto 2800 mAh.
Na nizko stanje baterije vas opozori indikator stanja baterije.
Za polnjenje radijske postaje je v paketu priložen tudi praktičen
namizni polnilnik z možnostjo namestitve na steno. S to
baterijo zdrži v delovanju do 5 dni.
Postaja ima preklopljivo moč 8 W / 5 W
in 1 W. Frekvenčni razpon pasov je 136 –
174 MHz (Rx/Tx) v pasu VHF in v pasu
UHF je razpon 400 – 520 MHz (Rx/Tx). Za
upravljanje je na voljo 128 spominskih kanalov.
Pri uporabi postaje boste zagotovo cenili njen doseg. Postaje lahko komunicirajo na prostem do razdalje 10 km.
Med ostale prednosti tega modela sodi možnost
spremljanja dveh neodvisnih frekvenc hkrati. Zahvaljujoč tej
funkciji je mogoče spremljati dve različni komunikaciji, zato
ne boste zamudili nobene bistvene informacije. Poleg tega ima postaja
integrirano LED lučko, zagotovo pa boste cenili tudi
FM radio.
Za enostavnejšo komunikacijo postaja podpira nekatere funkcije, ki olajšajo upravljanje.
Prednosti:
Tehnične specifikacije:
Opozorilo: Pri uporabi radijskih postaj je treba upoštevati in spoštovati zakone dane države, ki urejajo uporabo radijskih postaj.
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
|---|---|
| Kapaciteta baterije | 2800 mAh |
| Komunikacija | |
| Doseganje | 10000 m |
| Število kanalov | 128 |
| Frekvenčni pas | VHF, UHF, UHF+VHF |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Barva | črn |
| Hidroizolacija | IPX 6 |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 134 mm |
| Širina dimenzije | 65 mm |
| Globina dimenzije | 42 mm |
| Teža | 280 g |
| Ostalo | |
| Število kosov v paketu | 1 |
je odvisno od tega, katere frekvence uporabljajo in ali so enake tistim, ki so navedene v opisu radia.