| Doseg komunikacije do 10 km |
| Moč do 10 W |
| Dvofrekvenčno VHF UHF delovanje |
| VOX in 128 kanalov |
| Dostava na naslov | 6,49 € | 28. 4. pri vas doma |
Kompakten in cenovno dostopen dvopasovni radio, pasova VHF in UHF, 128 kanalov, priključek Kenwood, moč do 10 W, funkcija VOX, gumbi, zaslon, doseg do 10 km
Baofeng BF-H6 je kompakten in cenovno dostopen dvopasovni radijski
sprejemnik, ki deluje v pasovih UHF in VHF. Njegova prednost je robustno
ohišje in komunikacijski doseg do 10 km.
Radijski modelBaofeng BF-H6ima128 pomnilniških
kanalovin je opremljen tudi z osvetljenim
zaslonomLCDz dvopasovnim prikazom in nadzorno
tipkovnico. Ta model ročne postaje je še posebej priljubljen pri
radioamaterjih ali igralcih airsofta. Zaradi
svojih parametrov in funkcij je primeren tudi za uporabo
v gradbeništvu, strelstvu,
logistiki ali celo samo **na potovanjih.
Na radijski sprejemnik lahko s standardiziranim Kenwoodovim
priključkom priključite dodatne naprave za način prostoročnega
klicanja. Ta priključek omogoča uporabo različnih vrst
nastavnih slušalk in dodatnih odvisnih mikrofonov
z zvočnikom z gumbom PPT in zvitim kablom. Ponudbo dodatne opreme
najdete v razdelku Priborna oprema.
Radijski sprejemnik je opremljen z baterijo 220 mAh.
Zahvaljujoč funkciji varčevanja z energijo ta baterija
zdrži do 48 urv načinu pripravljenosti. Baterija zdrži do
5 ur pri normalnem delovanju. Indikator za
nizko raven napolnjenosti baterije odkriva raven napolnjenosti
baterije. Pro polnjenje radia vključuje priročen nastanovanjski
polnilec.
Radio ima preklopljivo moč v pasovih do
10 W. Zaradi svoje moči omogoča komunikacijo do
razdalje 10 km. Frekvenčno območjepasov
je136–174 MHz(Rx/Tx) v pasuVHF,
v pasuUHFpa400–470 MHz(Rx/Tx). Pro operater
je na voljo **128 pomnilniških kanalov.
Pro lažja komunikacija radio podpira nekatere funkcije, ki olajšajo upravljanje radia.
Preference:
Tehnične specifikacije:
Opomba: Pri uporabi radijskih in radijskih postaj morate upoštevati in upoštevati zakone države, ki določajo uporabo radijskih in radijskih postaj.
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
|---|---|
| Kapaciteta baterije | 2200 mAh |
| Čas pripravljenosti | 48 ur |
| Komunikacija | |
| Doseganje | 10000 m |
| Število kanalov | 128 |
| Frekvenčni pas | VHF, UHF, UHF+VHF |
| Priključek za slušalke | K1 |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 134 mm |
| Širina dimenzije | 62 mm |
| Globina dimenzije | 32 mm |
| Teža | 300 g |
| Ostalo | |
| Število kosov v paketu | 1 |
Dobro sestavljen, veliko smiselnih in resnično delujočih funkcij. "Ugledne" naprave (in njihovi dodatki), ki zmorejo enako, so nekajkrat dražje, dobesedno brez vrednosti za denar! Tudi za vsakodnevno, industrijsko uporabo.
Zahvaljujemo se vam za skrbno oceno in nakup. Prijeten dan.
Érdeklődni szeretnék az Önöknél kapható Baofeng BF-H6 adóvevő, teljesítmény 10W rádió után. erdős területen szeretném használni.
Kérdésem:
- lehet-e (kell-e)hozzá hosszabb antennát vásárolni, a mégjobb működés, lefedettség végett
- milyen kézi beszélőt ajánlanak hozzá
Köszönöm válaszukat: Rauch zsolt