| Domet komunikacije do 8 km |
| Kompaktna moč 5 W |
| 128 kanalov za enostavno nastavljanje |
| Priljubljena med radioamaterji in ljubitelji airsofta |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Obľúbená ručná rádiostanica, miniatúrne rozmery, výkon 5W, programovateľnosť PMR kanálov, pásmo UHF/VHF, dosah až 8 km, počet kanálov 128
Ena izmed priljubljenih radijskih postaj v Češki republiki. Ta model
radijske postaje je priljubljen zaradi svojih majhnih dimenzij,
ugodne cene, zmogljivosti profesionalnih
postaj in programabilnih PMR kanalov ali deljenih
UHF ali VHF kanalov.
Model radijske postaje Baofeng UV-5R ima
128 spominskih kanalov in je opremljen z barvno osvetljenim
LCD zaslonom. Ta model ročne postaje je priljubljen predvsem
med radioamaterji in igralci airsofta.
Zahvaljujoč svojim parametrom in funkcijam je primeren tudi za uporabo
v gradbeništvu, varovanju,
logistiki ali pa le za izlete.
Na radijsko postajo je mogoče priključiti tudi druge naprave za
prostoročni način pogovorov prek standardnega priključka
tipa Kenwood. Zahvaljujoč temu priključku lahko uporabljate
različne vrste slušalk in dodatnih zunanjih
mikrofonov z zvočnikom z gumbom PTT in spiralnim kablom. Ponujeno
dodatno opremo najdete v zavihku Dodatna oprema.
Radijska postaja je dobavljena z baterijo s kapaciteto
1800mAh. Ta baterija zahvaljujoč funkciji varčevanja
z energijo (power save) v stanju pripravljenosti zdrži do
24 ur. V običajnem delovanju baterija zdrži
do 5 ur. Če bi potrebovali več, lahko kupite tudi nadomestno
baterijo. Druge baterije najdete v zavihku z dodatno opremo. Na nizko raven
baterije vas opozori indikator stanja baterije, nato pa lahko
baterijo zamenjate ali jo vstavite v namizni polnilnik. Ta
polnilnik je priložen v paketu.
Radijska postaja ima preklopno moč v pasu VHF
5 W ali 1W in v pasu UHF 4 W ali
1W. Frekvenčno območje pasov je
136 – 174 MHz v pasu VHF in v pasu
UHF je območje 400 – 520 MHz. Za
upravljanje je na voljo 128 spominskih kanalov.
Pri uporabi radijske postaje boste zagotovo cenili njen
doseg. Radijske postaje lahko komunicirajo na razdalji
do 8 km.
Za lažjo komunikacijo radijska postaja podpira nekatere funkcije, ki olajšajo upravljanje.
Prednosti:
Tehnična specifikacija:
Opozorilo: Pri uporabi radijskih postaj je nujno upoštevati in spoštovati zakone dane države, ki določajo uporabo radijskih postaj.
| Napajanje in baterija | |
| Akumulatorska | Da |
|---|---|
| Kapaciteta baterije | 1800 mAh |
| Čas pripravljenosti | 24 ur |
| Komunikacija | |
| Doseganje | 8000 m |
| Število kanalov | 128 |
| Frekvenčni pas | VHF, UHF, UHF+VHF |
| Priključek za slušalke | K1 |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 110 mm |
| Širina dimenzije | 58 mm |
| Globina dimenzije | 32 mm |
| Teža | 130 g |
| Ostalo | |
| Število kosov v paketu | 1 |
Odlična naprava za tabore, prireditve in druge dogodke, kjer morate hitro komunicirati z majhno skupino ljudi.
Zahvaljujemo se vam za vaš pregled in nakup. Prijeten dan.
Ali ta oddajnik podpira frekvence PMR ali jih moram ročno programirati na oddajniku?
Hvala.
da, glej opis:
Frekvenčni pas VHF, UHF, PMR
Lep pozdrav
Vojacek Vaclav
www.SUNNYSOFT.cz