| Dostava na naslov | 4,99 € | 10. 4. pri vas doma |
Silikonska sonična vibracijska ščetka za obraz, primerna za vsakodnevno uporabo, 10 nastavljivih jakosti, frekvenca 125 Hz, raven hrupa največ 50 dB, teža 46 g,
Čistilno sonično silikonsko krtačo za obraz, ki je primerna za
globinsko čiščenje in masažo kože, bo cenila vsaka ženska.
Sonična zobna ščetka APIYOO bo všeč vsaki ženski. Na prvi pogled
pritegneta pozornost kompaktna oblika in izčiščen
dizajn. Nato boste ugotovili, da je zaradi svoje zasnoveudoben
za držanje,manipulacijamed masažo ali čiščenjem
pa je enostavnainprijetna. Čopič je lahek in tehta
le46 g**.
Ščetka je zasnovana za dnevno globinsko čiščenje in je
primerna tudi za glajenje vseh vrst kože.
Silikonska krtačka je izdelana iz prijetnega medicinskega silikonskega
gela, ki je nežen do kože in je primeren za
vse vrste kože. S krtačko lahko brez težav očistite tri
glavne predele obraza, to soustna in lica,lične
kostiter nenazadnjenos in čelo. S to krtačo je
čiščenje zelo učinkovito. Med čiščenjem lahko izbirate
med 10 stopnjami intenzivnosti čiščenja.
Z drugo stranjo naprave natogladimo in masiramo kožo**ter tako
dosežemo občutek pomlajevanja kože.
V napravi je vgrajena baterija500 mAh, ki po polnjenju
zdrži do90 dniali do200 uporab. Čas
polnjenja baterije prek kabla USB (vključenega v paketu) je približno.
60 minut. Zobno ščetko lahko polnite s polnilniki
s priključkom USB (niso vključeni).
Funkcije:
Specifikacije:
| Vrsta dodatne opreme | |
| Vrsta naprave | Lepotni pripomočki |
|---|---|
| Napajanje in baterija | |
| Napajanje | Akumulator |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Material | plastika, Silikon/guma |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 115 mm |
| Širina dimenzije | 30 mm |
| Globina dimenzije | 40 mm |
| Teža | 46 g |