| Vrhunske AI kamere |
| Tekoč 120Hz AMOLED zaslon |
| Celodnevna baterija, 45W polnjenje |
| Odpornost IP67, varen Knox Vault |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Sodoben pametni telefon z vrhunskimi kamerami in naprednimi funkcijami umetne inteligence, 6,7-palčni zaslon AMOLED, odpornost IP67, Knox Vault, baterija 5.000 mAh
Samsung Galaxy A56 8/256 GB je sodoben pametni telefon, ki združuje elegantno obliko, visoko zmogljivost in vrhunske kamere z naprednimi funkcijami umetne inteligence. Odlikujejo ga 6,7-palčni zaslon AMOLEDs frekvenco osveževanja 120 Hz, zmogljiv procesor Samsung Exynos 1580, trojna zadnja kamera z glavnim senzorjem 50 MP in dolga življenjska doba baterije zaradi 5000 mAh baterije s hitrim 45W polnjenjem. S povezljivostjo 5G, odpornostjo IP67 in varnostjo Knox Vault je popolna izbira za vsakodnevno uporabo, delo in zabavo.
Samsung Galaxy A56 5G zagotavlja sodobno obliko s tankim profilom in kovinskim okvirjem za trdnost in vzdržljivost. Sprednjo in zadnjo stran pokriva kaljeno steklo Corning® Gorilla® Glass Victus®+, ki ščiti telefon pred praskami in udarci. Poleg tega je odporen na vodo in prah.
Velik 6,7-palčni zaslon AMOLED z ločljivostjo2340 × 1080 px in frekvenco osveževanja 120 Hz zagotavlja gladke animacije in ostre slike. S tehnologijo Vision Booster boste uživali v odlični berljivosti tudi na neposredni sončni svetlobi, saj je največja svetilnost do 1200 nitov.
V notranjosti Galaxy A56 je osemjedrni procesor Samsung Exynos 1580, ki v kombinaciji z 8 GB pomnilnika RAMomogoča delo z zahtevnimi aplikacijami in igrami. Notranji pomnilnik s kapaciteto 256 GB ponuja veliko prostora za vaše datoteke, fotografije in aplikacije.
S trojico zadnjih kamer ujemite vsak trenutek v najvišji kakovosti:
S funkcijo Nighttography lahko naredite odlične posnetke tudi pri šibki svetlobi, izboljšava AI pa samodejno optimizira barve in podrobnosti. Sprednja kamera z ločljivostjo 12 MP podpira funkcijo Super HDR za naravne selfije in visokokakovostne videoklice.
Galaxy A56 je opremljen s funkcijo brisanja objektov, ki omogoča enostavno odstranjevanje neželenih elementov s slik. S funkcijo Auto Trim ustvarite dinamične izreze videoposnetkov, medtem ko vam urejanje z umetno inteligenco pomaga izboljšati portrete ali zamenjati obraze na skupinskih fotografijah.
Telefon je opremljen z baterijo z veliko zmogljivostjo 5.000 mAh, ki zdrži cel dan intenzivne uporabe. S hitrim 45W polnjenjem bo vaš telefon v hipu spet popolnoma napolnjen.

Varovanje vaših podatkov je prednostna naloga. Samsung Knox Vaultvaruje občutljive podatke pred kibernetskimi grožnjami, 6-letne sistemske in varnostne posodobitve pa zagotavljajo, da bo vaš telefon dolgoročno varen in zmogljiv.
Z uporabniškim vmesnikom One UI 7 je upravljanje telefona intuitivno in brezhibno. Funkcija Smart Switch omogoča enostaven preklop iz druge naprave, bodisi z operacijskim sistemom Android ali iOS. S povezljivostjo NFC in 5G boste uživali v hitri povezljivosti in brezstičnem plačevanju.
Samsung Galaxy A56 8/256 GB je odlična izbira za vse, ki iščejozmogljiv pametni telefon z vrhunskim zaslonom, kakovostno kamero in dolgo življenjsko dobo baterije. Ta model vas ne bo pustil na cedilu, ne glede na to, ali fotografirate, gledate videoposnetke, igrate igre ali delate.
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | Android |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 6,7 " |
| Ločljivost zaslona | 2340x1080 |
| Tehnologija prikaza | Amoled |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 256 GB |
| Operativni pomnilnik | 8 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Ne |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Podpora OTG USB | Da |
| Komunikacija | |
| Podpira dve karti SIM | Da |
| NFC | Da |
| Zvočni 3,5-milimetrski priključek | Ne |
| GPS za navigacijo | Da |
| Podprta omrežja | 5G, 4G |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Večja vzdržljivost telefona | Ne |
| Tipkovnica z gumbom | Ne |
| Šasija | aluminij |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 162,2 mm |
| Širina dimenzije | 77,5 mm |
| Globina dimenzije | 7,4 mm |
| Teža | 198 g |
| Ostalo | |
| Serija modelov | Samsung Galaxy A |