| Tekoča 120Hz AMOLED izkušnja |
| Zmogljivost Snapdragon za vsak dan |
| Kamera s 50 MP ujame vsako podrobnost |
| Hitro 45W polnjenje brez čakanja |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 14. 5. pri vas doma |
Sodoben zmogljiv pametni telefon s 6,7-palčnim zaslonom AMOLED, tehnologijo Vision Booster, tehnologijo Know Vault, USB-C, dvema karticama SIM in 45W hitrim polnjenjem
Samsung Galaxy A36 6/128 GB je sodoben in zmogljiv pametni telefon s6,7-palčnim zaslonom AMOLED s frekvenco osveževanja120 Hz, osemjedrnim procesorjem Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, 6 GB RAM in 128 GB notranjega pomnilnika. Telefon ponuja celovito fotografsko rešitev, dve kartici SIM, vodoodpornost IP67, 45W hitro polnjenje ter podporo za omrežja LTE in 5G, zato je idealen spremljevalec za vsakodnevno uporabo.
Uživajte v živih barvah in globokih kontrastih s 6,7-palčnim zaslonom Super AMOLED z ločljivostjo 2340 × 1080. TehnologijaVision Booster zagotavlja največjo svetlost do 1200 nitov, zato je slika dobro berljiva tudi pri neposredni sončni svetlobi, frekvenca osveževanja 120 Hzpa zagotavlja izjemno gladko izkušnjo gledanja.
Telefon poganja procesor Qualcomm Snapdragon 6 Gen 3, ki skupaj s 6 GB pomnilnika RAM zagotavlja hitro in tekoče večopravilnost. S 128 GB notranjega pomnilnika imate na voljo veliko prostora za vse svoje aplikacije, fotografije in videoposnetke. Podpora za dve kartici SIM in sodobni komunikacijski standardi, kot sta LTE in 5G, zagotavljajo zanesljivo povezljivost kadar koli in kjer koli.
Samsung Galaxy A36 ponuja obsežno zadnjo kamero z glavnim senzorjem s50 MP, širokokotnim objektivom 8 MP in makro objektivom5 MP. Sprednja kamera 12 MP je zasnovana za popolne selfije in video klice. Te napredne fotografske funkcije vam omogočajo, da v različnih svetlobnih pogojih zajamete vsako podrobnost.

Z visokozmogljivo 5000 mAh baterijo lahko telefon uporabljate ves dan, ne da bi vas skrbelo pogosto polnjenje. Hitro45W polnjenje poskrbi, da telefon hitro doseže 100 %, tako da ne zamudite pomembnih trenutkov.
Telefon ima vgrajen čitalnik prstnih odtisov, GPS, NFC inpriključek USB-C. Poleg tega je zaščiten z varnostno platformoKnox Vault, ki zagotavlja zaščito vaših podatkov. Z rednimi sistemskimi in varnostnimi posodobitvami (do 6 let) lahko pričakujete dolgoročno stabilnost in zanesljivo delovanje naprave.
Samsung Galaxy A36 6/128 GB tako predstavlja idealno kombinacijo sodobne zasnove, vrhunskega zaslona, visoke zmogljivosti in varnostnih funkcij, ki zadovoljijo zahteve tudi najzahtevnejših uporabnikov.
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | Android |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 6,7 " |
| Ločljivost zaslona | 2340x1080 |
| Tehnologija prikaza | Amoled |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 128 GB |
| Operativni pomnilnik | 6 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Ne |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Podpora OTG USB | Da |
| Komunikacija | |
| Podpira dve karti SIM | Da |
| NFC | Da |
| Zvočni 3,5-milimetrski priključek | Ne |
| GPS za navigacijo | Da |
| Podprta omrežja | 5G, 4G |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Večja vzdržljivost telefona | Ne |
| Tipkovnica z gumbom | Ne |
| Šasija | plastika |
| Barva | črn |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 162,9 mm |
| Širina dimenzije | 78,2 mm |
| Globina dimenzije | 7,4 mm |
| Teža | 198 g |
| Ostalo | |
| Serija modelov | Samsung Galaxy A |