| Super AMOLED 120 Hz |
| Zmogljivost 8 GB in 256 GB |
| Trojni 50 MP fotoaparat |
| Baterija 5000 mAh ves dan |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 9. 4. pri vas doma |
Sodoben eleganten pametni telefon z visoko zmogljivostjo, zaslon Super AMOLED, ločljivost 2340 × 1080 px, dolga življenjska doba baterije, pomnilnik 256 GB, 8 GB RAM
Samsung Galaxy A26 je sodoben pametni telefon, ki združujeelegantno obliko, visoko zmogljivost in zanesljivost za vsakdanjo uporabo. Odlikujejo ga velik 6,7-palčni zaslon AMOLED s frekvenco osveževanja 120 Hz, zmogljiv procesor Samsung Exynos 1380, trojna kamera s 50 MP in baterija s kapaciteto 5000 mAh za dolgotrajno delovanje. S podporo 5G in NFC izpolnjuje zahteve sodobnega uporabnika. Ne glede na to, ali telefon uporabljate za delo, zabavo ali fotografiranje, vam Galaxy A26 ponuja vse, kar potrebujete – v cenovno dostopnem in elegantnem dizajnu.
Samsung Galaxy A26 ima sodobno in minimalistično zasnovo, ki se odlično prilega roki. Tanek okvir in gladke linije mu dajejo vrhunski občutek, odpornost IP67pa zagotavlja, da vam ni treba skrbeti za vodo ali prah. Steklena hrbtna stran daje telefonu prefinjen videz, ki pritegne pozornost že na prvi pogled.
Zaslon telefona Galaxy A26 ponuja 6,7-palčnoploščo Super AMOLEDs podrobno ločljivostjo 2340 × 1080 pik. Zaradi frekvence osveževanja 120 Hz je pomikanje po vsebini gladko, delo s telefonom pa še bolj intuitivno. Visoka svetlost zaslona zagotavlja odlično berljivost tudi na neposredni sončni svetlobi.

Zmogljiv osemjedrni procesorSamsung Exynos 1380 skrbi za nemoteno delovanje naprave, tako da lahko brez nepotrebnih zamud opravljate več opravil, igrate igre in pretakate videoposnetke. 8 GB pomnilnika RAM in 256 GB shrambe zagotavljata veliko prostora za vse vaše aplikacije, datoteke in fotografije.
S trojno zadnjo kamero ujemite svet v najboljši luči:
Sprednja kamera za selfije z ločljivostjo 12 Mpx zagotavlja kakovostne avtoportrete z realističnimi barvami in ostrimi podrobnostmi.
Z baterijo s kapaciteto 5.000 mAh lahko brez polnjenja preživite cel dan. In ko jo boste morali napolniti, 25W hitro polnjenje poskrbi, da bo telefon v trenutku dosegel 100 % napolnjenost.
Samsung Galaxy A26 ponuja čitalnik prstnih odtisov, ki zagotavlja hiter in varen dostop do vaše naprave. S podporoNFC lahko udobno plačujete z mobilnim telefonom, podpora5G pa zagotavlja hitro internetno povezljivost. Operacijski sistem je seveda Android 15 z izboljšanimuporabniškim vmesnikom Samsung One UI za lažje upravljanje.
Samsung Galaxy A26 8/256 je odlična izbira za uporabnike, ki iščejozanesljiv telefon s čudovitim zaslonom, kakovostno kamero in dolgo življenjsko dobo baterije. Ne glede na to, ali ste fotografski navdušenec, mobilni igralec ali pa potrebujete telefon za vsakdanjo uporabo, Galaxy A26 ponuja vse, kar pričakujete – in še nekaj več.
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | Android |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 6,7 " |
| Ločljivost zaslona | 2340x1080 |
| Tehnologija prikaza | Amoled |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 256 GB |
| Operativni pomnilnik | 8 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Da |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Brezžično polnjenje | To je nemogoče |
| Kapaciteta baterije | 5000 mAh |
| Podpora OTG USB | Da |
| Komunikacija | |
| NFC | Da |
| Zvočni 3,5-milimetrski priključek | Da |
| GPS za navigacijo | Da |
| Podprta omrežja | 5G, 4G |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Tipkovnica z gumbom | Ne |
| Šasija | plastika |
| Barva | bel |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 162,9 mm |
| Širina dimenzije | 78,2 mm |
| Globina dimenzije | 7,4 mm |
| Teža | 200 g |
| Ostalo | |
| Serija modelov | Samsung Galaxy A |