| Profesionalne fotografije, podprte z AI |
| Tekoča 120 Hz AMOLED izkušnja |
| Zmogljivost Snapdragon brez kompromisov |
| Varnost Knox Vault in IP68 |
Telefon visokega razreda s profesionalno kamero in podporo umetni inteligenci, dinamični zaslon AMOLED 2X, baterija s kapaciteto 4900 mAh, glavna kamera 50 Mpx, Knox Vault
Spoznajte Samsung Galaxy S25+ 12/256 GB, pametni telefon, ki premika meje
zmogljivosti, oblikovanja in pametnih funkcij. Ta izjemen model vas bo navdušil
z vrhunskim zaslonom, profesionalno kamero in funkcijami, zasnovanimi za
vsakodnevno udobje in ustvarjalnost. Telefon
ima edinstven vmesnik, ustvarjen za umetno
inteligenco. Ne glede na to, ali fotografirate, izvajate
večopravilnost ali uživate v zabavi, Galaxy S25+ zagotavlja gladko izkušnjo
in zanesljivo delovanje v vseh situacijah.
Samsung Galaxy S25+ ima 6,7-palčni zaslon AMOLED
z ločljivostjo 3120 × 1440 slikovnih pik in frekvenco
osveževanja120 Hz za popolnoma gladek
prikaz. Elegantno zasnovo dopolnjujeta trden aluminijast okvir in zaščita
zaslonaCorning Gorilla Glass Victus
2. Telefon je tudi vodoodporen po standardu
IP68, zato vam ni treba skrbeti za naključno politje ali prah.
S procesorjem Snapdragon 8 Elite for
Galaxy lahko uživate v izjemni zmogljivosti, ne glede na to, ali
igrate igre, izvajate več opravil ali gledate videoposnetke. Z 12 GB pomnilnika RAM in256 GB shrambe boste imeli na voljo dovolj prostora
in moči za vse svoje potrebe. Telefon podpira povezljivost 5G, zato pričakujte bliskovite prenose in
pretakanje.

Samsung Galaxy S25+ je opremljen s trojico zadnjih kamer, pri čemer se
glavna ponaša z ločljivostjo 50 MP
(f/1,8), ki navdušuje s podrobnimi in popolnoma ostrimi slikami.
Drugi širokokotni objektiv preseneča s širokokotno širino snemanja. Tretji
teleobjektiv z ločljivostjo 10 megapikslov skrbi za kakovostno povečavo, ne
glede na to, kaj snemate. Sprednja kamera
s 12 MP je idealna za selfije in je zaradi napredne tehnologije
sledenja objektom kos različnim svetlobnim razmeram.Nočni načinNightography pa poskrbi za odlične videoposnetke
tudi pri šibki svetlobi.

Vaše podatke varuje platforma Knox Vault
z zmogljivim šifriranjem. Baterija s kapaciteto
4900 mAh podpira hitro25W
polnjenje in brezžično polnjenje, zato boste vedno pripravljeni na akcijo.
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | Android |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 6,7 " |
| Ločljivost zaslona | 3120x1440 |
| Tehnologija prikaza | Amoled |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 256 GB |
| Operativni pomnilnik | 12 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Ne |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Brezžično polnjenje | Da Vgrajen |
| Kapaciteta baterije | 4900 mAh |
| Podpora OTG USB | Da |
| Komunikacija | |
| Podpira dve karti SIM | Da |
| NFC | Da |
| Zvočni 3,5-milimetrski priključek | Ne |
| Podprta omrežja | 5G, 4G, 3G |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Večja vzdržljivost telefona | Da |
| Tipkovnica z gumbom | Ne |
| Šasija | titan |
| Barva | moder |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 147 mm |
| Širina dimenzije | 70 mm |
| Globina dimenzije | 7 mm |
| Teža | 162 g |
| Ostalo | |
| Serija modelov | Samsung Galaxy S |