| Profesionalna kamera z AI |
| Tekoč 120 Hz zaslon AMOLED |
| Zmogljivost Snapdragon 8 Elite |
| Varnost Knox Vault in IP68 |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 24. 4. pri vas doma |
Telefon visokega razreda s profesionalno kamero in podporo umetni inteligenci, dinamični zaslon AMOLED 2X, baterija s kapaciteto 4000 mAh, glavna kamera 50 Mpx, Knox Vault
Spoznajte Samsung Galaxy S25 12/256 GB, pametni telefon, ki premika meje
zmogljivosti, oblikovanja in pametnih funkcij. Ta izjemen model vas bo navdušil
z vrhunskim zaslonom, profesionalno kamero in funkcijami, zasnovanimi za
vsakodnevno udobje in ustvarjalnost. Telefon
ima edinstven vmesnik, ustvarjen za umetno
inteligenco. Ne glede na to, ali fotografirate, izvajate
večopravilnost ali uživate v zabavi, Galaxy S25 zagotavlja gladko izkušnjo
in zanesljivo delovanje v vseh situacijah.
Samsung Galaxy S25 ima 6,2-palčni zaslon AMOLED
z ločljivostjo 2340 × 1080 slikovnih pik in frekvenco
osveževanja120 Hz za popolnoma gladek
prikaz. Elegantno zasnovo dopolnjujeta trden aluminijast okvir in zaščita
zaslonaCorning Gorilla Glass Victus
2. Telefon je tudi vodoodporen po standardu
IP68, zato vam ni treba skrbeti za naključno politje ali prah.
S procesorjem Snapdragon 8 Elite for
Galaxy lahko uživate v izjemni zmogljivosti, ne glede na to, ali
igrate igre, izvajate več opravil ali gledate videoposnetke. Z 12 GB pomnilnika RAM in256 GB shrambe boste imeli na voljo dovolj prostora
in moči za vse svoje potrebe. Telefon podpira povezljivost 5G, zato pričakujte bliskovite prenose in
pretakanje.

Samsung Galaxy S25 je opremljen s trojico zadnjih kamer, pri čemer se
glavna ponaša z ločljivostjo 50 MP
(f/1,8), ki navdušuje s podrobnimi in popolnoma ostrimi slikami.
Drugi širokokotni objektiv preseneča s širokokotno širino snemanja. Tretji
teleobjektiv z ločljivostjo10 megapikslov
skrbi za kakovostno povečavo, ne glede na to, kaj snemate. Sprednja kamera s 12 MP je idealna za selfije in je zaradi
napredne tehnologije sledenja objektom kos različnim svetlobnim
razmeram.Nočni načinNightography pa poskrbi za odlične videoposnetke
tudi pri šibki svetlobi.

Vaše podatke varuje platforma Knox Vault
z zmogljivim šifriranjem. Baterija s 4.000 mAh podpira hitro25W polnjenje in brezžično polnjenje, zato boste
vedno pripravljeni na akcijo.
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | Android |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 6,2 " |
| Ločljivost zaslona | 2340x1080 |
| Tehnologija prikaza | Amoled |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 256 GB |
| Operativni pomnilnik | 12 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Ne |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Brezžično polnjenje | Da Vgrajen |
| Kapaciteta baterije | 4000 mAh |
| Podpora OTG USB | Da |
| Komunikacija | |
| Podpira dve karti SIM | Da |
| NFC | Da |
| Zvočni 3,5-milimetrski priključek | Ne |
| Podprta omrežja | 5G, 4G, 3G |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Večja vzdržljivost telefona | Da |
| Tipkovnica z gumbom | Ne |
| Šasija | titan |
| Barva | siv |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 147 mm |
| Širina dimenzije | 70 mm |
| Globina dimenzije | 7 mm |
| Teža | 162 g |
| Ostalo | |
| Serija modelov | Samsung Galaxy S |