| Brutalna zmogljivost čipa A19 Pro |
| Profesionalni sistem kamer z 48 MP |
| Tekoč 120 Hz zaslon OLED |
| Trpežna zasnova z oceno IP68 |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 22. 5. pri vas doma |
iPhone 17 Pro predstavlja vrhunec sodobnih mobilnih tehnologij, ki združuje izjemno zmogljivost, natančno konstrukcijo in profesionalne fotografske možnosti. Elegantna kovana aluminijasta unibody konstrukcija, dopolnjena z vzdržljivim steklom Ceramic Shield 2, zagotavlja visoko odpornost proti praskam in vsakodnevni obrabi. Zahvaljujoč zmogljivemu čipu Apple A19 Pro, 12 GB delovnega pomnilnika in velikodušnemu 512 GB pomnilniku boste prejeli napravo, pripravljeno na zahtevno delo, kreativno ustvarjanje in multimedijsko zabavo brez kompromisov.
iPhone 17 Pro predstavlja vrhunec sodobnih mobilnih tehnologij, ki združuje izjemno zmogljivost, natančno konstrukcijo in profesionalne fotografske možnosti. Elegantna kovana aluminijasta unibody konstrukcija, dopolnjena z vzdržljivim steklom Ceramic Shield 2, zagotavlja visoko odpornost proti praskam in vsakodnevni obrabi. Zahvaljujoč zmogljivemu čipu Apple A19 Pro, 12 GB delovnega pomnilnika in velikodušnemu 512 GB pomnilniku boste prejeli napravo, pripravljeno na zahtevno delo, kreativno ustvarjanje in multimedijsko zabavo brez kompromisov.
6,3” OLED zaslon z ločljivostjo 2622 × 1206 slikovnih pik in frekvenco osveževanja do 120 Hz zagotavlja izjemno ostro sliko, žive barve in tekoče animacije pri vsakodnevni uporabi in igranju iger. Kompaktne dimenzije telefona skupaj z natančno izdelavo zagotavljajo udobno upravljanje z eno roko in maksimalno udobje pri dolgotrajni uporabi.
Napreden štirikratni sistem kamer z 48 MP, ki vključuje glavni objektiv, ultraširokokotni objektiv, teleobjektiv in makro tipalo, omogoča zajemanje podrobnih fotografij v vsaki situaciji – od pokrajin preko portretov do podrobnih makro posnetkov. Sprednja kamera z 18 MP Center Stage samodejno prilagaja kompozicijo posnetka in je idealna za videoklice ter skupinske selfije. Gumb za upravljanje kamere pa omogoča hiter zagon fotografiranja in takojšen zajem pomembnih trenutkov.
Baterija s kapaciteto 3988 mAh nudi dolgo vzdržljivost in do nekaj ur daljše predvajanje videa v primerjavi s prejšnjimi generacijami. Podpora za hitro 36W polnjenje in brezžično polnjenje zagotavlja hitro dopolnitev energije kadar koli čez dan. Odpornost IP68 ščiti napravo pred vodo in prahom, medtem ko sodobna povezljivost, vključno s 5G, NFC, Wi-Fi, Bluetooth, GPS in priključkom USB-C, zagotavlja maksimalno prilagodljivost pri delu in potovanjih.
Operacijski sistem iOS ponuja napredne funkcije za zaščito zasebnosti, s katerimi imate popoln nadzor nad deljenimi podatki in aplikacijami. Apple hkrati pri proizvodnji uporablja vse večji delež recikliranih materialov in ekološko embalažo brez plastičnih folij, s čimer prispeva k bolj trajnostnemu odnosu do okolja. iPhone 17 Pro tako predstavlja ne le tehnološko napredno, temveč tudi odgovorno izbiro za sodobne uporabnike.
Zaslon
Zmogljivost in pomnilnik
Kamera
Povezljivost in funkcije
Baterija in polnjenje
Konstrukcija
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | iOS |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 6,3 " |
| Ločljivost zaslona | 2622x1206 |
| Tehnologija prikaza | OLED |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 512 GB |
| Operativni pomnilnik | 12 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Ne |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Brezžično polnjenje | Da Vgrajen |
| Kapaciteta baterije | 3988 mAh |
| Podpora OTG USB | Da |
| Komunikacija | |
| Podpira dve karti SIM | Da |
| NFC | Da |
| Zvočni 3,5-milimetrski priključek | Ne |
| GPS za navigacijo | Da |
| Podprta omrežja | 5G, 4G, 3G |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Večja vzdržljivost telefona | Ne |
| Tipkovnica z gumbom | Ne |
| Šasija | aluminij |
| Barva | Srebro |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 150 mm |
| Širina dimenzije | 71,9 mm |
| Globina dimenzije | 8,75 mm |
| Teža | 206 g |
| Ostalo | |
| Serija modelov | Apple iPhone 17 Pro |