| Bliskovita zmogljivost čipa A19 |
| Tekoč OLED 120Hz zaslon |
| Profesionalne 48 MP fotografije in 4K |
| Trpežna zasnova in 256 GB prostora |
| Dostava na naslov | 4,99 € | 27. 4. pri vas doma |
Novi iPhone 17 združuje vrhunsko zmogljivost,sodobno obliko in napredne funkcije, ki olajšajo delo in zabavo. Elegantna zasnova z zaobljenimi robovi, tanjšimi obrobami in trpežnim steklom Ceramic Shield 2 zagotavlja ne le privlačen videz, temveč tudi dolgo življenjsko dobo. Z zmogljivim čipom A19, hitro povezljivostjo 5G in veliko shrambo 256 GB boste imeli vedno dovolj prostora in moči za fotografije, videoposnetke, aplikacije in vsakodnevno večopravilnost. iPhone 17 je popolna izbira za vse, ki želijo sodoben pametni telefon brez kompromisov.
Novi iPhone 17 združuje vrhunsko zmogljivost,sodobno obliko in napredne funkcije, ki olajšajo delo in zabavo. Elegantna zasnova z zaobljenimi robovi, tanjšimi obrobami in trpežnim steklom Ceramic Shield 2 zagotavlja ne le privlačen videz, temveč tudi dolgo življenjsko dobo. Z zmogljivim čipom A19, hitro povezljivostjo 5G in veliko shrambo 256 GB boste imeli vedno dovolj prostora in moči za fotografije, videoposnetke, aplikacije in vsakodnevno večopravilnost. iPhone 17 je popolna izbira za vse, ki želijo sodoben pametni telefon brez kompromisov.
6,3-palčni zaslonSuper Retina XDR OLED zločljivostjo 2622 × 1206 slikovnih pik ponuja izjemno ostre slike, največjo svetlost do 3000 nitov in prilagodljivo frekvenco osveževanja ProMotion do 120 Hz. Rezultat so popolnoma gladko pomikanje, pristne barve in odlična berljivost tudi na neposredni sončni svetlobi. Zaslon ščiti trpežno steklo Ceramic Shield 2 z bistveno večjo odpornostjo proti praskam.
Dvojni fotografski sistemFusion 48 Mpx z glavnim in ultraširokokotnim objektivom omogoča zajemanje podrobnih slik visoke ločljivosti tudi v slabših svetlobnih pogojih. Napredne funkcije, kot so 2-kratna povečava, samodejno odstranjevanje motenj in ultrastabiliziran videoposnetek 4K, vam omogočajo največjo svobodo pri fotografiranju in snemanju. Poleg tega sprednjakamera Center Stage z ločljivostjo 18 MP samodejno prilagodi posnetek, tako da so vsi udeleženci vedno popolnoma na sliki.

Apple Intelligence pomaga pri komunikaciji, organizaciji in produktivnosti – samodejno na primer filtrira neznane klice, prevaja besedila in olajša delo z vsebino na zaslonu.Dinamični otok jasno prikazuje obvestila in dejavnosti v živo, medtem ko vam prilagodljiv gumb za dejanja omogoča hiter dostop do najbolj uporabljenih funkcij.
Baterija s 3692 mAh zagotavlja zanesljivo delovanje ves dan, ko pa morate obnoviti energijo, vas hitro 35W polnjenje ali 25W brezžično polnjenje v hipu vrne v akcijo. Seveda so tu še podpora 5G, Wi-Fi, Bluetooth, NFC, GPS ter odpornost na vodo in prah IP68, zato se lahko zanesete, da bo vaš telefon nemoteno deloval v vseh razmerah.
Zaslon
Zmogljivost in pomnilnik
Kamera
Povezljivost in funkcije
Baterija in polnjenje
Oblikovanje in vzdržljivost
| Operacijski sistem | |
| Operacijski sistem | iOS |
|---|---|
| Zaslon | |
| Diagonala zaslona | 6,3 " |
| Ločljivost zaslona | 2622x1206 |
| Tehnologija prikaza | OLED |
| Pomnilnik | |
| Notranji pomnilnik | 256 GB |
| Operativni pomnilnik | 8 GB |
| Reža za pomnilniško kartico | Ne |
| Napajanje in baterija | |
| Sistemski priključek | USB-C |
| Brezžično polnjenje | Apple MagSafe |
| Kapaciteta baterije | 3692 mAh |
| Komunikacija | |
| Podpira dve karti SIM | Da |
| NFC | Da |
| Zvočni 3,5-milimetrski priključek | Ne |
| GPS za navigacijo | Da |
| Podprta omrežja | 5G |
| Konstrukcija, material in barva | |
| Večja vzdržljivost telefona | Ne |
| Tipkovnica z gumbom | Ne |
| Barva | bel |
| Dimenzije in teža | |
| Višina dimenzije | 149,6 mm |
| Širina dimenzije | 71,5 mm |
| Globina dimenzije | 7,95 mm |
| Teža | 177 g |